Consultation for New ZealandConsultation for New Zealand, bir Knight SP ailesi üyesidir. Consultation for New Zealand; Türkiye’ de bulunan Yeni Zelanda Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Yeni Zelanda vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye’ de bulunan Yeni Zelanda temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. Yeni Zelanda Konsolosluklarının çalışma saatlerini. Yeni Zelanda Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Yeni Zelanda temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Yeni Zelanda seyahatin de bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin Yeni Zelanda vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.
 

Consultation for New Zealand web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for New Zealand web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Knight SP iletişim adreslerini kullanarak Knight SP ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for New Zealand web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.
 

Consultation for New Zealand‘ a dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@knightsp.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.

 

Yeni Zelanda Konsolosluğu Resmi Web Sitesi: www.mfat.govt.nz